Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Axhenda zyrtare"

Shenjtërimi i Nënë Terezës, publikohet programi

Shenjtërimi i Nënë Terezës, publikohet programi

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 1 Teksa pak ditë na ndajnë nga ceremonia e shenjtërimit të Nënë Terezës, institucionet vendore kanë vendosur të organizojnë një sërë aktivitetesh

Lexo me Shume

Presidenti i Hungarisë viziton Tiranën, pritet nga Nishani

    Presidenti i Hungarisë viziton Tiranën, pritet nga Nishani

Presidenti i Hungarisë, Janos Ader, viziton ditën e sotme Shqipërinë. Ai ka mbërritur pak minuta më parë në presidencë ku është pritur nga kreu i shtetit, Bujar Nishani. Pas përfundimit

Lexo me Shume