Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "AVIONI"

Avioni bën ulje emergjente, foshnja 2 muajshe ndërron jetë në aeroport

    Avioni bën ulje emergjente, foshnja 2 muajshe ndërron jetë në aeroport

Një foshnje 2 muajshe që vuante nga sëmundja e zemrës është përkeqësuar në bordin e avionit teksa ishte duke fluturuar me prindërit e tij. “IndiGo”, që ishte nisur nga qyteti

Lexo me Shume

Avokati i pilotit italian: Erdhi për turizëm, s’ka bërë pakt me prokurorinë

    Avokati i pilotit italian: Erdhi për turizëm, s’ka bërë pakt me prokurorinë

Avokati i pilotit italian Guido Andrea Guidi, ka hedhur poshtë akuzat ndaj klientit të tij dhe mbështet deklaratën e parë që 69-vjeçari dha fillimisht për policinë, ku deklaroi se ndodhej

Lexo me Shume

Avioni në Durrës, piloti italian: U ula për shkak të një defekti

    Avioni në Durrës, piloti italian: U ula për shkak të një defekti

Pas akuzave të deputetit Flamur Noka për uljen në Durrës të një avioni me drogë, konfirmohet se një avion i vogël është gjetur në grykëderdhjen e Ishmit. Burime për “News24”

Lexo me Shume

Manchester United “humb” në Kinë, shkak moti i keq

    Manchester United “humb” në Kinë, shkak moti i keq

Avioni i Manchester United është detyruar të bëjë ulje të detyruar diku në Kinë, për shkak të motit të keq. Ulja emegjente shkaktoi lënien përgjysmë të përgatitjeve të Jose Mourinho

Lexo me Shume

Avioni i “Singapore Airlines” përfshihet nga zjarri teksa bënte ulje emergjente

    Avioni i “Singapore Airlines” përfshihet nga zjarri teksa bënte ulje emergjente

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Fluturimi “SQ368” i nisur nga Changi drejt Milanos është ndalur në Singapor pas raportimit të një defekti në motor. Avioni me

Lexo me Shume

“Malaysia Airlines” sërish në shënjestër, dhjetëra të plagosur si pasojë e turbulencave të forta

    “Malaysia Airlines” sërish në shënjestër, dhjetëra të plagosur si pasojë e turbulencave të forta

Dhjetëra persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e motit të keq mbi Gjirin e Bengalit. Pasagjerët dhe ekuipazhi i fluturimit të “Malaysia Airlines”, të cilët udhëtonin nga Londra në

Lexo me Shume

Hollande për rrëzimin e avionit egjiptian: Asnjë hipotezë e rrëzuar, asnjë e favorizuar

    Hollande për rrëzimin e avionit egjiptian: Asnjë hipotezë e rrëzuar, asnjë e favorizuar

Në një deklaratë për mediat, Presidenti i Francës, Francois Hollande konfirmoi rrëzimin e avionit egjiptian në orët e para të mëngjesit të sotëm. Ai theksoi se hetimi ka nisur ndërkohë

Lexo me Shume

Rrëzimi i avionit egjiptian me 66 persona, tre shtete të përfshira në operacionin e kërkim-shpëtimit

    Rrëzimi i avionit egjiptian me 66 persona, tre shtete të përfshira në operacionin e kërkim-shpëtimit

Avioni egjiptian Airbus A320 u zhduk nga radarët teksa udhëtonte nga Parisi drejt Kajros me 66 persona në bord. Si pjesë e fluturimit, ai ka kaluar edhe mbi vendin tonë

Lexo me Shume

Avioni me drogë në Itali, zbulohet emri i shqiptarit tjetër të përfshirë

  Avioni me drogë në Itali, zbulohet emri i shqiptarit tjetër të përfshirë

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me avionin me drogë që u kap nëntë muaj më parë në Torino të

Lexo me Shume

Konfuzion për rrëmbyesin e avionit në Qipro, arrestohet një tjetër i dyshuar

  Konfuzion për rrëmbyesin e avionit në Qipro, arrestohet një tjetër i dyshuar

Për rrëmbimin e avionit egjiptian me 81 pasagjerë mëngjesin e sotëm ka konfuzion në mediat e huaja. Pasi avioni i

Lexo me Shume

Rikthehet trafiku i drogës Shqipëri-Itali, identifikohet mjeti fluturues në Vlorë

  Rikthehet trafiku i drogës Shqipëri-Itali, identifikohet mjeti fluturues në Vlorë

Lëvizjet e një avioni të vogël janë duke u hetuar nga policia. Ngjarja e ndodhur mëngjesin e ditës së së

Lexo me Shume