Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "avione"

Avionët luftarakë danezë bombardojnë për herë të parë ISIS-in në Siri

    Avionët luftarakë danezë bombardojnë për herë të parë ISIS-in në Siri

Avionët luftarakë danezë kanë bombarduar për herë të parë Shtetin Islamik në Siri. Lajmi është bërë i ditur këtë të premte nga ushtria daneze, e cila është shprehur se Danimarka

Lexo me Shume