Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aviacioni Civil"

(FOTO) Avioni kreu disa rrotullime përpara uljes. Aviacioni Civil: Nuk ka pasur leje fluturimi

    (FOTO) Avioni kreu disa rrotullime përpara uljes. Aviacioni Civil: Nuk ka pasur leje fluturimi

Teksa vijon hetimi për zbardhjen e ndodhisë shënuar sot në grykëderdhjen e Ishmit, ku një avion i vogël i tipit “Piper” u ul papritmas, dëshmitarët nga vendngjarja kanë dhënë deklarata

Lexo me Shume