Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Autostrade"

Autostrada Milot-Morinë, fituese shpallet kompania turke

    Autostrada Milot-Morinë, fituese shpallet kompania turke

Ministria e Transporteve ka njoftuar oferta e kompanisë turke është shpallur oferta e preferuar për dhënien me konçesion të ndërtimit, operimit, mirëmbajtjes dhe rehabilitimit të autostradës Milot-Morinë. Bashkimi i përkohshëm

Lexo me Shume

Aksident rrugor në autostradën Tiranë-Durrës, fëmija bllokohet brenda mjetit

    Aksident rrugor në autostradën Tiranë-Durrës, fëmija bllokohet brenda mjetit

Një aksident rrugor është shënuar mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë e aksidentit, personat brenda mjetit kanë marrë dëmtime

Lexo me Shume

Po dilte nga makina, aksidentohet për vdekje një shtetas në Tiranë

    Po dilte nga makina, aksidentohet për vdekje një shtetas në Tiranë

Një shtetas ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi është aksidentuar teksa dilte nga automjeti i tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë paradites së sotme në autostradën Durrës-Tiranë, në zonën e Kasharit.

Lexo me Shume

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi

    Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi

Një aksident është shënuar mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Rreth orës 07:35, një makinë tip “Peugeot”, e cila drejtohej nga shtetasi I. Z. ka dalë nga rruga

Lexo me Shume