Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Autori"

Goditi për vdekje turistin në Himarë, arrestohet drejtuesi i mjetit lundrues

    Goditi për vdekje turistin në Himarë, arrestohet drejtuesi i mjetit lundrues

Policia e Vlorës ka vënë në pranga drejtuesin e mjetit lundrues që shkaktoi vdekjen e turistit rus që po pushonte në bregdetin shqiptar. Mësohet se është vënë në pranga shtetasi

Lexo me Shume

Autori i tragjedisë në Nice, i njohur për autoritetet franceze

    Autori i tragjedisë në Nice, i njohur për autoritetet franceze

Emri i përgjegjësit të tragjedisë shënuar mbrëmjen e djeshme në Nice, është bërë tashmë i ditur. 31-vjeçari Mohamed Lahouaiej Bouhlel është përgjegjësi i sulmit ku mbetën të vdekur 84 persona

Lexo me Shume

Terrori në Bruksel, ja fotot e dy autorëve të dyshuar

    Terrori në Bruksel, ja fotot e dy autorëve të dyshuar

Mediat në Belgjikë kanë publikuar fotot e dy personave të dyshuar si përgjegjësit kryesorë të shpërthimeve të shënuara ditën e sotme në Bruksel. Në fotografitë e siguruara nga kamerat e

Lexo me Shume