Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Autopsia"

Aksidenti ajror, zbardhet autopsia e dy pilotëve

    Aksidenti ajror, zbardhet autopsia e dy pilotëve

Pak ditë pas rrëzimit të helikopterit në Liqenin e Shkodrës ku mbetën të vdekur dy pjesëtarë të ekuipazhit dhe u plagos një i tretë, ekspertët mjeko-ligjor kanë dorëzuar në Prokurori

Lexo me Shume