Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "autopsi"

Autopsia tregon shkakun e vdekjes së Prince

    Autopsia tregon shkakun e vdekjes së Prince

  Vdekja e muzikantit Prince pak ditë më parë ishte e papritur për të gjithë, pasi ai ishte në mes të një turneu botëror. Në fillim u mendua për një

Lexo me Shume