Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Automjete"

“Run4autism”, Bashkia e Tiranës: Më 2 prill do të bllokohet qarkullimi përgjatë bulevardit

    “Run4autism”, Bashkia e Tiranës: Më 2 prill do të bllokohet qarkullimi përgjatë bulevardit

Me rastin e aktivitetit “Run4autism” do të kufizohet nesër lëvizja e automjeteve përgjatë bulevardit “Dëshmorët e Kombit” dhe “Zogu I”. Në njoftimin e Bashkisë së Tiranës thuhet se më 2

Lexo me Shume