Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "automjet"

Grabitja e bankës në Vlorë, gjendet makina e autorëve

    Grabitja e bankës në Vlorë, gjendet makina e autorëve

Policia e Vlorës bën me dije se ka gjetur mjetin e autorëve përgjegjës të grabitjes që u shënua ditën e djeshme në qytetin e Vlorës. Rezulton se automjeti ishte vjedhur disa

Lexo me Shume

Aksidentohet makina e deputetit Ben Blushi

    Aksidentohet makina e deputetit Ben Blushi

Paraditen e së mërkurës është aksidentuar makina e deputetit socialist Ben Blushi. Ngjarja ka ndodhur në aksin nacional Pogradec – Qafë Thanë, në afërsi të fshatit Lin. Mësohet se në

Lexo me Shume

Digjen 3 automjete në Shkodër, përfshirë automjetin e drejtorit të doganës

    Digjen 3 automjete në Shkodër, përfshirë automjetin e drejtorit të doganës

Në doganën e Hanit të Hotit, 3 automjete janë përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Sipas të dhënave, një prej automjeteve i përkiste drejtorit të doganës, Elidon Beli, ndërsa një

Lexo me Shume