Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Autobusi"

Aksident në aksin Tiranë-Peshkopi, 7 të plagosur

    Aksident në aksin Tiranë-Peshkopi, 7 të plagosur

Një aksident i rëndë rrugor është shënuar pasditen e sotme në aksin Tiranë-Peshkopi. Mësohet se si pasojë e përplasjes së një autobusi me një tjetër automjet kanë mbetur të plagosur

Lexo me Shume

Mikrobusi pëson defekt, pasagjerët: Shoferi po na mban peng

    Mikrobusi pëson defekt, pasagjerët: Shoferi po na mban peng

Një mikrobus i linjës Tiranë-Sarandë me rreth 30 pasagjerë ka pësuar defekt në afërsi të fshatit Kafaraj të Fierit. Si pasojë e defektit të rëndë në motor, pasagjerëve u është

Lexo me Shume

Djegia e autobusit në Krujë, ndërrojnë jetë dy të moshuara në Greqi

    Djegia e autobusit në Krujë, ndërrojnë jetë dy të moshuara në Greqi

Dy prej të moshuarave që ndodheshin në autobusin që u përfshi nga flakët pak kohë më parë në Krujë, kanë ndërruar jetë duke mos u rezistuar dot plagëve të marra.

Lexo me Shume

Zjarri në Krujë, burimet: Shkak, një masë elektrike

    Zjarri në Krujë, burimet: Shkak, një masë elektrike

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me tragjedinë e shënuar ditën e sotme në Krujë, ku një autobus u përfshi nga flakët gjatë një ekskursioni që po zhvillonin një grup

Lexo me Shume

Kakavijë, sekuestrohen 3.1 kg hashash në autobusin Tiranë-Athinë

    Kakavijë, sekuestrohen 3.1 kg hashash në autobusin Tiranë-Athinë

Policia Kufitare në Kakavijë ka gjetur dhe sekuestruar një sasi prej 3.1 kilogramë hashash në një autobus të linjës Tiranë-Athinë, si dhe ka vënë në pranga dy shoferët. Sipas të

Lexo me Shume