Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "autobus"

Londër, një autobus dykatësh përfshihet nga flakët

    Londër, një autobus dykatësh përfshihet nga flakët

Një autobus dykatësh është përfshirë nga flakët teksa lëvizte në rrugët e Londrës. Lajmi është përhapur me shpejtësi në sajë të imazheve dhe videove të shpërndara nga përdorues të ndryshëm

Lexo me Shume

Aksident tek “Uji i Ftohtë”, 28 të plagosur, ndër ta 1 fëmijë

    Aksident tek “Uji i Ftohtë”, 28 të plagosur, ndër ta 1 fëmijë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë, ku një autobus i linjës Athinë-Tiranë me 41 pasagjerë, me targa TR5631U, është aksidentuar në rrugën e kthimit nga

Lexo me Shume

Eksploziv autobusit të funeralit, sekuestrohen kamerat e disa biznesve

    Eksploziv autobusit të funeralit, sekuestrohen kamerat e disa biznesve

Policia e Tiranës ka bërë të ditur se persona të paidentifikuar kanë vendosur një sasi lënde eksplozivi në një automjet. Ngjarja është shënuar rreth orës 04:05 të mëngjesit të sotëm

Lexo me Shume

Djegia e autobusit në Krujë, lihet në burg shoferi

    Djegia e autobusit në Krujë, lihet në burg shoferi

Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në burg shtetasin “Skënder Jonuzaj”, shofer i autobusit që u përfshi nga flakët pak kohë më parë në qytetin e Krujës. Ai u

Lexo me Shume

Autobusi i linjës Durrës-Plepa në flakë

    Autobusi i linjës Durrës-Plepa në flakë

Një autobus i linjës Durrës –Plepa ka shpërthyer në flakë në ngjesin e së premtes pranë mbikalimit të Shkozetit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7:00 të mëngjsit, për fat të

Lexo me Shume