Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "autoambulanca"

Qytet Studenti, 21-vjeçarja vritet në ditëlindjen e së motrës

    Qytet Studenti, 21-vjeçarja vritet në ditëlindjen e së motrës

Një 21-vjeçare nga qyteti i Fierit i ka dhënë fund jetës pasditen e djeshme në Qytetin Studenti. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30, kur shtetësja me iniciale A. D., studente

Lexo me Shume