Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "autik"

(Video) Reagimi prekës i djaloshit autik në koncertin e Coldplay

(Video) Reagimi prekës i djaloshit autik në koncertin e Coldplay

Ëndrra e një djaloshi me autizëm, të quajtur Luis Vaquez, është bërë realitet mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Foro Sol” të kryeqytetit meksikan, Mexico City. Babai i djaloshit i bëri

Lexo me Shume