Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aurelio De Laurentiis"

Presidenti i Napoli-t: Higuain, një njeri fals!

    Presidenti i Napoli-t: Higuain, një njeri fals!

Presidenti i Napoli-t, Aurelio De Laurentis, ka zgjedhur t’i kthejë përgjigje me të njëjtën monedhë Gonzalo Higuain, i cili në konferencën e prezantimit te Juventusi u shpreh se ishte larguar

Lexo me Shume

Wanda Nara, tashmë edhe aktore…

    Wanda Nara, tashmë edhe aktore…

Ashtu si çdo vit në prag të Krishtlindjes, edhe këtë vit do të dalë një film i ri i serive të “cinepanettone”-s, i cili do të titullohet “Krishtlindje në Londër 

Lexo me Shume

Maradona sulmon: Juventus bën 2 gjuajtje në portë, shënon 4 gola

    Maradona sulmon: Juventus bën 2 gjuajtje në portë, shënon 4 gola

Fitorja e titullit të pestë radhazi nga ana e ekipit të Juventusit ka bërë jehonë në mbarë Europën dhe jo vetëm… Nga Dubai – aty ku jeton tashmë – ka

Lexo me Shume