Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aurela hoxha"

Një fantazmë në Snap-in e Aurela Hoxhës?

    Një fantazmë në Snap-in e Aurela Hoxhës?

Aurela Hoxha ka postuar para pak minutash një video në SnapChat dhe Instagram, ku shfaqet e shtrirë në një shtrat duke provuar filtrin e famshëm të aplikacionit, atë të qenushit.

Lexo me Shume

Aurela Hoxha në një lidhje të re?

Aurela Hoxha në një lidhje të re?

  Ish-miss-i dhe modelja Aurela Hoxha e ka lënë jetën e saj private jashtë vëmendjes së mediave kohët e fundit. Në rrjetet sociale si SnapChat, Instagram apo Facebook ajo publikon

Lexo me Shume

Aurela Hoxha: Më ftojnë në evente botërore se kam investuar në karrierën time

    Aurela Hoxha: Më ftojnë në evente botërore se kam investuar në karrierën time

Një ndër personazhet e ftuar në emisionin “Elite Zone” të kësaj të shtune ka qenë edhe bukuroshja Aurela Hoxha, e cila është vënë disi në pozicionin e marrjes në pyetje

Lexo me Shume

Aurela Hoxha në Maldive. Me kë po pushon ajo?

Aurela Hoxha në Maldive. Me kë po pushon ajo?

aurela hoxha ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Aurela Hoxha e kishte paralajmëruar se, së shpejti do të sillte koleksionin e saj të ri të bikinit, provokuese dhe seksi,

Lexo me Shume