Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aurela Gace"

Aurela Gaçe përsëri te “Kënga magjike”? Ja ç’thotë mamaja e saj

    Aurela Gaçe përsëri te “Kënga magjike”? Ja ç’thotë mamaja e saj

E ftuar në puntatën e parë të “E diela hqiptare” ishte Aurela Gaçe, e cila i dhuroi publikut një intervistë shumë intime lidhur me karrierën, familjen dhe planet për të

Lexo me Shume

Dedikimi special i Aurela Gaçes për bashkëshortin

    Dedikimi special i Aurela Gaçes për bashkëshortin

Në profilin e Aurela Gaçes në Instagram, përveç postimeve që kanë të bëjnë me skenën apo me karrierën e saj, mund të gjejmë edhe postime që kanë të bëjnë me

Lexo me Shume

Aurela Gaçe: Talentet e “Gjeniut të vogël” hedhin “tuç” shumicën e këngëtareve të sotme

    Aurela Gaçe: Talentet e “Gjeniut të vogël” hedhin “tuç” shumicën e këngëtareve të sotme

Ankohemi shpesh për atë çka i serviret publikut në ditët e sotme si vlerë, duke iu referuar fushave të ndryshme. Pseudo-këngëtarët, pseudo-aktorët, pseudo-artistët janë në rend dite, por në fakt

Lexo me Shume

Femra të famshme që kanë guxuar…

Femra të famshme që kanë guxuar…

romania ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Për guximin e femrave është folur gjatë në histori. Ndoshta jo në përmasat e heroinave por me një vetbesim dhe guxim

Lexo me Shume

Aurela Gaçe: Si më shikon Grace

    Aurela Gaçe: Si më shikon Grace

Ndër 10-ra postimeve që lidhen me muzikën dhe me karrierën e saj, këngëtarja Aurela Gaçe ka menduar t’i kushtojë një postim edhe vajzës së vogël Grace. Në profilin e saj

Lexo me Shume

Dhurata e Aurelës për nënën e saj

Dhurata e Aurelës për nënën e saj

Aurela Gaçe ka publikuar para pak minutash këngën e saj, të titulluar “Nënë e imja nënë”. Videoja ishte lajmëruar ditë më parë, por sot mund ta shihni në kanalin zyrtar

Lexo me Shume

Aurela Gaçe kthehet në origjinë

Aurela Gaçe kthehet në origjinë

Aurela Gaçe ka postuar pak më parë një video në Instagram, ku duket se është duke regjistruar një këngë të re. Këtë herë, ajo është duke bërë një baladë dedikuar

Lexo me Shume

Aurela Gaçe: “Ndihem e fyer nga artistët e rinj”

Aurela Gaçe: “Ndihem e fyer nga artistët e rinj”

Aurela Gaçe njihet për mënyrën e saj të drejtpërdrejtë të të shprehurit, si dhe për natyrën pa komplekse. Këtë gjë e tregon në çdo dalje publike dhe së fundmi edhe

Lexo me Shume

Aurela Gaçe: Ja kur fiton Skerdi

  Aurela Gaçe: Ja kur fiton Skerdi

Edhe pse rrjetet sociale të Aurela Gaçes janë të mbushura me foto e video të performancave të saj “live”, ylli

Lexo me Shume

Ja për kë do të votojë Aurela Gaçe në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Ja për kë do të votojë Aurela Gaçe në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Këngëtarja e “Akoma jo” ka treguar se  interesohet jo vetëm për problemet në Shqipëri, por edhe për problemet në SHBA.

Lexo me Shume