Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aure"

(Ekskluzive) Aurela Gaçe: “Dhurova se s’mund të qëndroja duarkryq përballë këtij tmerri!”

    (Ekskluzive) Aurela Gaçe: “Dhurova se s’mund të qëndroja duarkryq përballë këtij tmerri!”

Të gjithë e dimë që Aurela Gaçe është një nga artistët e pakta në Shqipëri që është e ndjeshme ndaj fenomeneve të ndryshme sociale. Rasti i fundit është ai i

Lexo me Shume