Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Atletico Madrid"

Champions League – Rummenigge shfryn ndaj arbitrit Cakir

    Champions League – Rummenigge shfryn ndaj arbitrit Cakir

Nuk është përtypur ende eliminimi nga Champions League mbrëmjen e djeshme në kampin e Bayern Munchen. Duket se humbja e mundësisë për të arritur në finale, duke fituar ndeshjen 2-1,

Lexo me Shume

Arturo Vidal paralajmëron skuadrën: Kujdes! Atletico Madrid si Juventusi

    Arturo Vidal paralajmëron skuadrën: Kujdes! Atletico Madrid si Juventusi

Njëra prej dy përballjeve të fazës gjysmëfinale në Champions League do të jetë Bayern Munchen – Atletico Madrid. Teksa ekipi gjerman shihet si favorit, ekspertë të futbollit deklarojnë se mposhtja

Lexo me Shume

Sot, shorti i Champions League dhe i Europa League – Priten përballje ‘titanësh’

    Sot, shorti i Champions League dhe i Europa League – Priten përballje ‘titanësh’

Një paradite e rëndësishme për futbollin europian kjo e sotmja, duke qenë se në orën 12.00 në Nyon do të hidhet shorti për gjysmëfinalet e Champions Laeague (fazë e cila

Lexo me Shume

Champions League – Gabi: Nëse prekja ishte brenda zonës, duhej dhënë 11-metërsh

    Champions League – Gabi: Nëse prekja ishte brenda zonës, duhej dhënë 11-metërsh

Jo pak polemika shoqëruan fundin e ndjeshjes së mbrëmshme mes Atletico Madrid dhe Barcelonës, të vlefshme për fazën çerekfinale të Uefa Champions League! Fitorja e pastër e madrilenëve me rezultatin

Lexo me Shume