Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Atentat"

Atentati i sotëm në Tiranë, dyshime se i plagosuri është mik i Elton Çiços

    Atentati i sotëm në Tiranë, dyshime se i plagosuri është mik i Elton Çiços

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja e shënuar ditën e sotme në Tiranë, në afërsi të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit. I plagosur mbeti shtetasi Andi Mustafaraj,

Lexo me Shume

Atentati në Shkodër, zbardhen emrat e të ndaluarve

    Atentati në Shkodër, zbardhen emrat e të ndaluarve

Brenda pak orësh, Policia e Shkodrës arriti të zbardhë autorët që një natë më parë shkëmbyen zjarr mes tyre në qendër të qytetit. 30-vjeçari Donald Shtjefni, objektivi i këtij atentati,

Lexo me Shume

Atentati në Shkodër, në pranga katër të rinj

    Atentati në Shkodër, në pranga katër të rinj

Nga Anduena Llabani Një skenë e ngjashme me ato të një filmi western ka ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës. Në shënjestër të atentatit ishte Dorjan Shtjefni, 30 vjeç

Lexo me Shume

Atentati në Elbasan, autori i ulur në lokal me armë

    Atentati në Elbasan, autori i ulur në lokal me armë

Detaje të reja janë zbardhur nga atentati i shënuar ditën e djeshme në Elbasan, ku mbetën të plagosur miku i objektivit Florenc Çapja dhe efektivja e policisë Matilda Kërmezo. Dëshmitarët

Lexo me Shume

Konflikt për pronën, vritet me armë zjarri 50-vjeçari në Kurbin

    Konflikt për pronën, vritet me armë zjarri 50-vjeçari në Kurbin

Një atentat me armë zjarri është shënuar në fshatin Gallatë të Kurbinit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 15:00 të ditës së sotme, ndërkohë që ende nuk dihen arsyet.

Lexo me Shume