Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Astrit Klementa"

Fyhet në baza etnike, boksieri shqiptar kafshon në ring kundërshtarin serb

    Fyhet në baza etnike, boksieri shqiptar kafshon në ring kundërshtarin serb

Boksieri shqiptar, Astrit Klementa, ka kafshuar në vesh kundërshtarin e tij serb, Andrej Pesiq. Shkak për këtë konflikt mes tyre në ring janë bërë fyerjet në baza etnike të boksierit

Lexo me Shume