Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Asgjesim"

Vlorë, asgjësohen 4650 bimë kanabis, në pranga dy persona

    Vlorë, asgjësohen 4650 bimë kanabis, në pranga dy persona

Në vijim të operacioneve kundër drogës janë asgjësuar 4650 bimë narkotike Cannabis Sattiva, në fshatrat Kallarat dhe Mesaplik dhe janë sekuestruar 3 kg lëndë narkotike. Gjithashtu kanë rënë në pranga

Lexo me Shume

Vlorë, asgjësohen 9.600 bimë narkotike Cannabis Sattiva

    Vlorë, asgjësohen 9.600 bimë narkotike Cannabis Sattiva

Policia e Vlorës ka asgjësuar një sasi prej 9.600 lëndësh narkotike të llojit Cannabis Sattiva. Bima narkotike u gjet e mbjellë në disa fshatra të Vlorës dhe u asgjësua përmes

Lexo me Shume

Vlorë, asgjësohen 7,700 rrënjë bimë narkotike, në kërkim kultivuesit

    Vlorë, asgjësohen 7,700 rrënjë bimë narkotike, në kërkim kultivuesit

Policia e Vlorës ka kryer asgjësimin e 7,700 rrënjëve bimë narkotike të mbjella në disa fshatra, kultivuar përgjatë luginave dhe përrenjve të thellë nëpër  pyjet e fshatrave. Ka nisur hetimi

Lexo me Shume

Vijon aksioni anti-kanabis, asgjësohen 3200 bimë narkotike në Krujë dhe 970 në Ishëm

    Vijon aksioni anti-kanabis, asgjësohen 3200 bimë narkotike në Krujë dhe 970 në Ishëm

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit dhe tregtimit të lëndëve narkotike, Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Krujë, kanë asgjësuar 3200 bimë narkotike. Gjatë kontrollit të ushtruar në vendin

Lexo me Shume

Vlorë, asgjësohen 14.400 rrënjë bimë narkotike, në kërkim kultivuesit

Vlorë, asgjësohen 14.400 rrënjë bimë narkotike, në kërkim kultivuesit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Policia e Vlorës ka bërë me dije asgjësimin e një sasie prej 14,400 rrënjë bimë Cannabis Sattiva përmes copëtimit dhe djegies.

Lexo me Shume

Vlorë, asgjësohen 12 parcela me 1527 bimë kanabis

    Vlorë, asgjësohen 12 parcela me 1527 bimë kanabis

Policia e Vlorës ka asgjësuar 12 parcela me rreth 1527 rrënjë bimë të dyshuar narkotike të llojit Cannabis Sattiva. Asgjësimi i bimëve narkotike u krye me anë të djegies, ndërkohë

Lexo me Shume

Asgjësohen 3,800 rrënjë kanabis në Memaliaj, në kërkim kultivuesit

    Asgjësohen 3,800 rrënjë kanabis në Memaliaj, në kërkim kultivuesit

Në vijim të aksionit të policisë për ndalimin e kultivimit dhe shitjes së lëndës narkotike, janë gjetur dhe asgjësuar në Memaliaj dy parcela me 3,800 rrënjë kanabis. Bima narkotike u

Lexo me Shume

Asgjësohen 37.101 bimë kanabis, 3 të arrestuar

    Asgjësohen 37.101 bimë kanabis, 3 të arrestuar

Në kuadër të disa operacioneve të ndërmarra kundër kultivimit të bimëve narkotike në veri dhe jug të vendit, Policia e Shtetit ka asgjësuar në total 37.101 rrënjë kanabis. Konkretisht, janë

Lexo me Shume

Vlorë, asgjësohen 6 parcela me 8810 bimë kanabis sativa

  Vlorë, asgjësohen 6 parcela me 8810 bimë kanabis sativa

Policia e Vlorës ka asgjësuar 6 parcela me 8810 rrënjë bime kanabis sativa, në kuadër të operacionit kundër prodhimit dhe

Lexo me Shume

Këlcyrë, asgjësohen 12,000 bimë kanabis

  Këlcyrë, asgjësohen 12,000 bimë kanabis

Policia e Këlcyrës ka asgjësuar 12,000 bimë kanabis gjatë një operacioni të zhvilluar në Këlcyrë. Sasia e bimës narkotike u

Lexo me Shume