Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Asamble"

Basha takim me deputetin Pandeli Majko: Komunikimi politik nuk duhet të përbëjë lajm

    Basha takim me deputetin Pandeli Majko: Komunikimi politik nuk duhet të përbëjë lajm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar ditën e sotme një takim me deputetin socialist Pandeli Majko. Takimi, i cili ka përfunduar pak minuta më parë, u zhvillua tek

Lexo me Shume

Zgjedhja e Elisa Spiropalit zhgënjen anëtarët e PS-së

Zgjedhja e Elisa Spiropalit zhgënjen anëtarët e PS-së

Elisa Spiropali është një figurë e njohur e Partisë Socialiste. Karriera e saj politike nisi me aktivizimin në FRESSH, ku për një kohë mbajti dhe pozicionin e kryetares. Pas fitores

Lexo me Shume

Asambleja e PS-së – propozimet e Ramës, debatet, përjashtimet dhe dorëheqjet

    Asambleja e PS-së – propozimet e Ramës, debatet, përjashtimet dhe dorëheqjet

Mbahet sot mbledhja e Asamblesë së Partisë Socialiste, e cila ka në rend dite: zgjedhjen e sekretarit të Përgjithshëm të Partisë; zgjedhjen e Kryesisë; zgjedhjen e sekretarit Ekzekutiv; Komisionin e

Lexo me Shume