Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "arusha"

Veliaj: Vizitoni Rokin dhe Smokin!

Veliaj: Vizitoni Rokin dhe Smokin!

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, po vijon me investimet në përmirësimin e kushteve në Kopshtin Zoologjik. Në një postim

Lexo me Shume