Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Artemio Franchi"

Blatter “hedh bombën”: Në Europë trukohen shortet!

    Blatter “hedh bombën”: Në Europë trukohen shortet!

Aktualisht, Joseph Blatter po vuan një skualifikim  prej 6 vitesh për korrupsion, ama nuk mendon të qëndrojë në “hije”, por të kalojë menjëherë në kundërsulm, duke lëshuar akuza drejt sistemit

Lexo me Shume