Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Artan Hoxha"

Artan Hoxha: Nuk ishte vetëvrasje. Prova për ekzekutimin e ish-ushtarakut

    Artan Hoxha: Nuk ishte vetëvrasje. Prova për ekzekutimin e ish-ushtarakut

Gazetari Artan Hoxha njoftoi se do të zbardhë disa të vërteta të një krimi të shënuar pak ditë më parë. Ai ka udhëtuar në periferi të Tiranës, në fshatrat mes

Lexo me Shume

Artan Hoxha: Faktet që kam, komprometojnë kryeministrin dhe të tjerë

    Artan Hoxha: Faktet që kam, komprometojnë kryeministrin dhe të tjerë

Gazetari Artan Hoxha, i cili u shoqërua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda pas akuzave për nxjerrje të sekreteve shtetërore, rrëfen se u shoqërua për tri orë pasi deklaroi se

Lexo me Shume