Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arta Tozaj"

Gazetarja e TCH, akuzon Sokol Ballën për lojë të pistë

    Gazetarja e TCH, akuzon Sokol Ballën për lojë të pistë

Arta Tozaj, e njohur si korrespondentja e Top Channel në kryeqytetin belg prej vitesh, ka bërë të ditur se ka shkëputur lidhjet me televizionin. Arsyeja që e ka çuar gazetaren

Lexo me Shume