Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "arsye"

Vdekja në maternitet, prokuroria: Ja pse kërkuam arrestimin e mjekëve

    Vdekja në maternitet, prokuroria: Ja pse kërkuam arrestimin e mjekëve

Nga Anduena Llabani Një ditë pas ngjarjes së rëndë në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë, prokuroria shpjegoi arsyet e urdhër-arresteve që lëshoi ndaj dy mjekëve të këtij institucioni. Vdekja e

Lexo me Shume

9 arsyet pse Virgjëresha është shenja më e mirë e zodiakut

    9 arsyet pse Virgjëresha është shenja më e mirë e zodiakut

Edhe ata njerëz të shenjës së Virgjëreshës, të cilët nuk e lexojnë përditë horoskopin, me siguri do të donin të dinin se përse shenja e tyre cilësohet si shenja më

Lexo me Shume

5 filma që shpjegojnë pse Britania votoi për daljen nga BE

    5 filma që shpjegojnë pse Britania votoi për daljen nga BE

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Vetëm dy ditë nga publikimi i rezultatit të referendumit që vendosi për daljen e Britanisë së Madhe nga Bashkimi Europian, vendim

Lexo me Shume

Lista zyrtare për “Euro 2016”, De Biasi shpjegon pse u lanë jashtë katër lojtarët

    Lista zyrtare për “Euro 2016”, De Biasi shpjegon pse u lanë jashtë katër lojtarët

Në një konferencë për shtyp nga Austria, trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi, ka shpjeguar arsyet pse u lanë jashtë katër prej lojtarëve. Ishin Milot Rashica, Herolind Shala, Amir

Lexo me Shume

10 arsyet pse nuk duhet të bëni tatuazhe

    10 arsyet pse nuk duhet të bëni tatuazhe

Pavarësisht se shumë njerëz i preferojnë tatuazhet, ka disa rrethana që bëhen shkak për të mos e kryer një veprim të tillë. Ja ku e keni një listë me arsyet

Lexo me Shume

7 arsye pse duhet të bëni më shumë seks

    7 arsye pse duhet të bëni më shumë seks

Gjithkush prej jush e di që të hani çokollatë dhe të pini verë teksa kryeni marrëdhënëie seksuale, iu bën mirë për shëndetin. Këto tre gjëra mund të sjellin përfitime të

Lexo me Shume

Sjelljet që lajmërojnë “ardhjen” e divorcit

    Sjelljet që lajmërojnë “ardhjen” e divorcit

Shpesh marrëdhënia në çift mund të shkojë shumë mirë, por më pas e gjeni veten në prag divorci dhe pyetja që lind është: “Si ndodhi?” Kjo sepse disa sjellje apo

Lexo me Shume