Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "arsimi i larte"

Basha pas letrës së qytetarit: PD, financuese e arsimit të lartë për fëmijët e shqiptarëve

    Basha pas letrës së qytetarit: PD, financuese e arsimit të lartë për fëmijët e shqiptarëve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar në rrjetin social Facebook, pas letrës së një qytetari dixhital nga Shkodra që nuk mund t’i dërgojë dot fëmijët në shkollë për

Lexo me Shume