Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arsene Wenger"

Leicester City, shokët e skuadrës i luten Vardy-t të mos largohet

    Leicester City, shokët e skuadrës i luten Vardy-t të mos largohet

A do të pranojë Jamie Vardy ofertën e Arsenalit? Shokët e tij të skuadrës së Leicester, kampionë të Anglisë, po bëjnë çmos që ai të mendohet mirë e të qëndrojë

Lexo me Shume