Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arsenal"

Hidhet shorti i UEFA Champions League. Ja përballjet…

    Hidhet shorti i UEFA Champions League. Ja përballjet…

Sapo është hedhur shorti i grupeve të sezonit të ri të UEFA Champions League. 32 skuadrat më të mira europiane, të ndara në 8 grupe do të përballen me njëra-tjetrën

Lexo me Shume

Merkato – Arsenali, gati të ofrojë 20 milionë stërlina për Shkodran Mustafin

    Merkato – Arsenali, gati të ofrojë 20 milionë stërlina për Shkodran Mustafin

Skuadra e Arsenalit është gati të ofrojë 20 milionë stërlina për t’i shkëputur Valencias lojtarin me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi. Sipas asaj që raporton Goal.com, trajneri Arsen Wenger është i

Lexo me Shume

Leicester City, shokët e skuadrës i luten Vardy-t të mos largohet

    Leicester City, shokët e skuadrës i luten Vardy-t të mos largohet

A do të pranojë Jamie Vardy ofertën e Arsenalit? Shokët e tij të skuadrës së Leicester, kampionë të Anglisë, po bëjnë çmos që ai të mendohet mirë e të qëndrojë

Lexo me Shume

(Video) Marrëdhënia e çuditshme e Alexis Sanchez me qentë e tij “shokon” fansat

    (Video) Marrëdhënia e çuditshme e Alexis Sanchez me qentë e tij “shokon” fansat

Historia e dashurisë së futbollistit të Arsenalit, Alexis Sanchez, me dy qentë e tij, duket se po bën xhiron e internetit. Në videon e fundit të hedhur në profilin e

Lexo me Shume