Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ARRSH"

Aksidenti në Kavajë, “arrest me burg” për tre drejtorët e ARRSH-së

    Aksidenti në Kavajë, “arrest me burg” për tre drejtorët e ARRSH-së

Gjykata e Kavajës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për tre drejtorët e Autoritetit Rrugor Shqiptar që u vunë në pranga pas aksidentit tragjik të ndodhur më 7

Lexo me Shume

ARRSH: Tuneli i Krrabës do të mbyllet gjatë mbrëmjes së të martës

    ARRSH: Tuneli i Krrabës do të mbyllet gjatë mbrëmjes së të martës

Në një njoftim për mediat, Autoriteti Rrugor Shqiptar ka informuar për bllokimin e qarkullimit në tunelin e Krrabës. Drejtuesit e mjeteve informohen se përgjatë orarit 19:30-21:30, në datën 05.04.2016, tuneli

Lexo me Shume