Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ARRESTIM"

Finalizohet operacioni në Krujë, arrestohen 11 shtetas dhe sekuestrohen 1.3 tonë lëndë narkotike

    Finalizohet operacioni në Krujë, arrestohen 11 shtetas dhe sekuestrohen 1.3 tonë lëndë narkotike

Nga Anduena Llabani Një operacion antidrogë ka përfunduar me arrestimin në flagrancë të 11 shtetasve dhe sekuestrimin e 1.3 tonëve lëndë narkotike Cannabis Sattiva, 6 armëve zjarri, automjete dhe disa

Lexo me Shume

Qëlloi me armën e shërbimit, arrestohet punonjësi i IEVP-së Fier

    Qëlloi me armën e shërbimit, arrestohet punonjësi i IEVP-së Fier

Nga Anduena Llabani Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin Sadjol Kardhashi, 24 vjeç, banues në lagjen “Sheq i Madh”, Fier (me detyrë trupë shërbimi

Lexo me Shume

Kapet grabitësi i karburanteve, punonjës i Gardës së Republikës

    Kapet grabitësi i karburanteve, punonjës i Gardës së Republikës

Nga Anduena Llabani Gardisti që u vu në prangat e policisë pas akuzave për vjedhje të disa karburanteve ishte punonjës i Gardës së Republikës. Duke përfituar nga ky rol, ai i

Lexo me Shume

Ishte dënuar me 12 vjet burgim, kapet shtetasi në kërkim

    Ishte dënuar me 12 vjet burgim, kapet shtetasi në kërkim

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një shtetas i shpallur në kërkim nën akuzën e mashtrimit më shumë se një herë. Njoftimi i Policisë Tiranë Specialistët e Sektorit të

Lexo me Shume

Shfrytëzonte dy të reja për ushtrim prostitucioni, pranga 50-vjeçarit në Tiranë

    Shfrytëzonte dy të reja për ushtrim prostitucioni, pranga 50-vjeçarit në Tiranë

Nga Anduena Llabani Specialistët e Seksionit për Trafiqet e Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: • Lulëzim Zela, 50 vjeç, banues në Tiranë.

Lexo me Shume

(Video) I vunë gjobë një biznesmeni, arrestohen dy anëtarë të bandës së Shullazit

    (Video) I vunë gjobë një biznesmeni, arrestohen dy anëtarë të bandës së Shullazit

Nga Anduena Llabani Dy shtetas që akuzohen se janë anëtarë të bandës së Emiljano Shullazit janë vënë në prangat e policisë. Urdhri për arrestimin e tyre është dhënë nga Prokuroria

Lexo me Shume

Vodhi banesën e një shtetasi amerikan në 2015-n, arrestohet i shpalluri në kërkim dhe bashkëpunëtori i tij

    Vodhi banesën e një shtetasi amerikan në 2015-n, arrestohet i shpalluri në kërkim dhe bashkëpunëtori i tij

Policia ka arrestuar një person të shpallur në kërkim për vjedhjen e një banese të një shtetasi amerikan në 2015-n. Arrestohet në flagrancë shtetasi: Ledjon Hamiti, 21 vjeç, banues në

Lexo me Shume

I ofroi 1000 lekë policit rrugor, arrestohet 21-vjeçari në Durrës

    I ofroi 1000 lekë policit rrugor, arrestohet 21-vjeçari në Durrës

Nga Anduena Llabani Policia e Durrësit ka vënë në pranga një të ri, i cili tentoi të korruptonte efektivin e Policisë Rrugore duke i ofruar 1000 lekë për t’iu shmangur

Lexo me Shume

Me kallashnikov në makinë dhe pa leje drejtimi, arrestohet 17-vjeçari në Memaliaj

  Me kallashnikov në makinë dhe pa leje drejtimi, arrestohet 17-vjeçari në Memaliaj

Nga Anduena Llabani Një i ri në Memaliaj është arrestuar në flagrancë nga policia, pasi u zbulua teksa qarkullonte me

Lexo me Shume

Katër adoleshente torturojnë për vdekje moshataren, i bëjnë gati varrin

  Katër adoleshente torturojnë për vdekje moshataren, i bëjnë gati varrin

Katër adoleshente në Brazil kanë hapur një varr për bashkëmoshataren e tyre, pasi e kanë torturuar atë për katër orë

Lexo me Shume

Siguria rrugore, arrestohen 10 drejtues mjetesh, pezullohen 62 leje drejtimi

  Siguria rrugore, arrestohen 10 drejtues mjetesh, pezullohen 62 leje drejtimi

Nga Anduena Llabani Drejtoria e Policisë Rrugore ka vijuar punën gjatë fundjavës në të gjithë vendin për rritjen e parametrave

Lexo me Shume

Përplasje me armë në Tiranë, arrestohen dy shtetas dhe shpallen në kërkim dy të tjerë

  Përplasje me armë në Tiranë, arrestohen dy shtetas dhe shpallen në kërkim dy të tjerë

Nga Anduena Llabani Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy shtetas dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë.

Lexo me Shume

Parandalohet një krim në Tiranë, pranga autorit

  Parandalohet një krim në Tiranë, pranga autorit

Nga Anduena Llabani Efektivë të Policisë të Tiranës kanë arritur të parandalojnë në kohë një ngjarje kriminale, duke vënë në

Lexo me Shume

I ofroi 5.000 lekë policit, arrestohet 52-vjeçari në Durrës

  I ofroi 5.000 lekë policit, arrestohet 52-vjeçari në Durrës

Nga Anduena Llabani Policia e Durrësit ka goditur një rast të mitdhënies. Në pranga ka rënë shtetasi Ferdinant Konda nga

Lexo me Shume

Skandali në Rezervat e Shtetit, policia ndalon magazinierin

  Skandali në Rezervat e Shtetit, policia ndalon magazinierin

Sot më datë 05.10.2016, nga Seksioni për Korrupsionin në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë në bashkëpunim me Njësinë e Përbashkët

Lexo me Shume

Dhunonin dhe shfrytëzonin seksualisht 14-vjeçaren, arrestohen motër e vëlla në Durrës

  Dhunonin dhe shfrytëzonin seksualisht 14-vjeçaren, arrestohen motër e vëlla në Durrës

Specialistët e Sektorit për Hetimin e Trafiqeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në bazë të informacioneve të marra në

Lexo me Shume

(Video, foto) “Telefonata e fundit” vë në pranga 3 shtetas. Sekuestrohen kokainë dhe pistoletë

  (Video, foto) “Telefonata e fundit” vë në pranga 3 shtetas. Sekuestrohen kokainë dhe pistoletë

Nga Anduena Llabani Në datë 04.10.2016, specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me Forcën e Posaçme Operacionale

Lexo me Shume

Masakra në Dajç, vihet në pranga vrasësi 33-vjeçar

  Masakra në Dajç, vihet në pranga vrasësi 33-vjeçar

Nga Anduena Llabani Operacioni i policisë së Shkodrës është finalizuar me arrestimin e autorit të masakrës së ndodhur mbrëmjen e

Lexo me Shume

Grushti i shtetit, Turqia arreston vëllanë e Fethullah Gülen

  Grushti i shtetit, Turqia arreston vëllanë e Fethullah Gülen

Mediat shtetërore në Turqi kanë bërë të ditur arrestimin e vëllait të Fethullah Gülenit, i cili akuzohet për tentativën e

Lexo me Shume

“Përfituesi” vë në pranga 2 shtetas, falsifikuan me qëllime përfitimi

  “Përfituesi” vë në pranga 2 shtetas, falsifikuan me qëllime përfitimi

Nga Anduena Llabani Policia ka finalizuar operacionin “Përfituesi”. Janë arrestuar dy shtetas që falsifikonin kartat e identitetit për të përfituar

Lexo me Shume

Aksioni kundër paligjshmërisë, policia e Vlorës shoqëron 14 persona dhe sekuestron 215 kg lëndë narkotike

  Aksioni kundër paligjshmërisë, policia e Vlorës shoqëron 14 persona dhe sekuestron 215 kg lëndë narkotike

Gjatë 24 orëve të fundit, në zbatim të planit të masave kundër paligjshmërive të ndryshme për ruajtjen e rendit dhe

Lexo me Shume