Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arrest shtepie"

“Arrest shtëpie” për Elvis Rroshin, avokati: Do apelojmë vendimin

    “Arrest shtëpie” për Elvis Rroshin, avokati: Do apelojmë vendimin

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “arrest shtëpie” për kryebashkiakun e Kavajës, Elvis Rroshin, i cili u arrestua pak ditë më parë për mosdeklarim të dhënash në formularin

Lexo me Shume