Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arrest me burg"

Dhunoi 3-vjeçarin, “arrest me burg” për Anjeza Shabanin

    Dhunoi 3-vjeçarin, “arrest me burg” për Anjeza Shabanin

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për administratoren e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, e cila akuzohet për dhunën e ushtruar mbi 3-vjeçarin. Ajo u arrestua

Lexo me Shume

Krimi në familje, arrest shtëpie për Jurgen Kurtin, burg kunatit të viktimës

    Krimi në familje, arrest shtëpie për Jurgen Kurtin, burg kunatit të viktimës

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë, Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë për dy të dyshuarit e vrasjes së shtetasit 50-vjeçar Artur Kurti. Konkretisht, është vendosur masa e

Lexo me Shume

Dogji 4 makina, lihet në burg Desara Mançellari

    Dogji 4 makina, lihet në burg Desara Mançellari

Gjykata e Tiranës ka vendosur të lerë në burg 23-vjeçaren Desara Mançellari, e cila akuzohet për shkatërrim prone, pas djegies së katër makinave. Nga hetimet e deritanishme, prokuroria ka gjykuar

Lexo me Shume

“Mustang”, lirohen prostitutat, lihen në burg tutorët

    “Mustang”, lirohen prostitutat, lihen në burg tutorët

Gjykata ka dhënë sot masat e sigurisë për personat e ndaluar në kuadër të operacionit të koduar “Mustang”. Gjakata vendosi masën e sigurisë “arrest me burg” për tre tutorët dhe

Lexo me Shume