Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arratisja"

“Fundi i arratisë” vë në pranga dy të arratisur nga burgu grek, po trafikonin 3.3 kg kanabis

“Fundi i arratisë” vë në pranga dy të arratisur nga burgu grek, po trafikonin 3.3 kg kanabis

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Nga Anduena Llabani Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë, pas arratisjes nga burgu. Kjo është aventura e dy shqiptarëve

Lexo me Shume

U arratis nga Rinasi, shtetasi turk arrestohet në mes të Tiranës

    U arratis nga Rinasi, shtetasi turk arrestohet në mes të Tiranës

Ditën e sotme është kryer arrestimi i shtetasit turk, i cili u arratis më 8 gusht nga aeroporti i Rinasit. Kapja e tij është kryer nga Policia Kufitare e Rinasit

Lexo me Shume

(VIDEO) Historia shokuese e gruas shqiptare që iu bashkua ISIS-it bashkë me djalin 6 vjeç

    (VIDEO) Historia shokuese e gruas shqiptare që iu bashkua ISIS-it bashkë me djalin 6 vjeç

Në kohën kur lufta kundër terrorizmit vazhdon përkundër rekrutimeve për t’iu bashkuar ISIS-it, një histori e pazakontë, e cila daton rreth dy vjet më parë, vijon edhe sot. Bëhet fjalë

Lexo me Shume