Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aroma"

Ja zgjidhja per aromën e pakëndshme të gojës

    Ja zgjidhja per aromën e pakëndshme të gojës

Era e keqe e gojës është një nga “armiqtë” më të këqij të njeriut. Shpesh mund ta kemi këtë “armik” dhe nuk arrijmë ta ndiejmë  edhe nëse hedhim frymë në

Lexo me Shume

Reçel dardhe me aromë xhenxhefili

    Reçel dardhe me aromë xhenxhefili

Nëse i doni shumë këto shije  do të doni shumë edhe këtë reçel.  Dardhat janë akoma në  stinë dhe janë shumë të ëmbla, ndaj nuk u hodha fare sheqer, u

Lexo me Shume