Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Armina Mevlani"

Armina Mevlani, tanimë edhe stiliste

    Armina Mevlani, tanimë edhe stiliste

Armina Mevlanin jemi mësuar ta shohim në rolin e një miss-i, prezantueseje, drejtueseje biznesi dhe blogger-eje, por asnjëherë në rolin e një stilisteje. Ajo ka postuar para pak minutash në

Lexo me Shume

Armina Mevlani: Unë, një koketë si Marilyn Monroe

    Armina Mevlani: Unë, një koketë si Marilyn Monroe

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Blogerja Armina Mevlani ka realizuar së fundmi një set fotografik në përkujtim të Marilyn Monroe pikërisht këtë muaj, në “Muajin e

Lexo me Shume

Armina Mevlani, tashmë mund ta gjeni në tregjet botërore

Armina Mevlani, tashmë mund ta gjeni në tregjet botërore

  … ◄ Back Next ► Picture 1 of 5   Tashmë nuk është gjë e re që Armina Mevlani është një personazh i kërkuar nga revista prestigjioze të modës

Lexo me Shume

Si u vesh Armina Mevlani në Coachella? Ja si e gjykon stilistja Stela Sallaku

Si u vesh Armina Mevlani në Coachella? Ja si e gjykon stilistja Stela Sallaku

Dita 1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Xhinse të shkurtra në Coachella Valley Music & Arts Festival kanë qenë zgjedhja e disa prej pjesëmarrëseve, si: Vanessa Hudgens,

Lexo me Shume

Snapchat infekton VIP-at shqiptarë

    Snapchat infekton VIP-at shqiptarë

Albana Osmani ◄ Back Next ► Picture 1 of 16 VIP-at shqiptarë kanë qenë gjithmonë shumë aktivë në rrjetet sociale. Një herë e një kohë ishte Facebook-u, më pas Instagram-i

Lexo me Shume

Armina Mevlani: Tani që familja më pranoi, jemi gati për dasmën

    Armina Mevlani: Tani që familja më pranoi, jemi gati për dasmën

E ftuar në emisionin “Oktapod”, bukuroshja Armina Mevlani, ndër të tjera, ka folur për marrëdhënien e saj me Shkëlzenin dhe me anëtarët e tjerë të familjes Berisha. “Lidhja ime me

Lexo me Shume

A lexon Armina vetëm kur fshin pluhurat?

    A lexon Armina vetëm kur fshin pluhurat?

Kohët e fëmijërisë janë gjithmonë nostalgjike për të gjithë ne, por janë akoma më nostalgjike për vajzat, të cilat bëjnë gati sendet e tyre për të lëvizur në shtëpinë e

Lexo me Shume