Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "armepushim"

OKB: Katastrofë e pashembullt humanitare në Aleppo! Nevojitet armëpushim

    OKB: Katastrofë e pashembullt humanitare në Aleppo! Nevojitet armëpushim

Në konferencën mujore  zhvilluar këtë të hënë, Shefi për Ndihma i Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Stephen O’Brien, paralajmëroi se Siria është përfshirë nga kriza humanitare më e thellë e kohës

Lexo me Shume