Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Armeni"

Sulmohet stacioni policor në Armeni, një polic i vrarë dhe shtatë të marrë peng

    Sulmohet stacioni policor në Armeni, një polic i vrarë dhe shtatë të marrë peng

Një grup personash të armatosur kanë sulmuar stacionin policor në Erevan, kryeqytetin e Armenisë. Një polic ka humbur jetën si pasojë e të shtënave ndërkohë që shtatë të tjerë janë

Lexo me Shume

Kim sensibilizohet me Armeninë, ambasadori i Azerbajxhanit i kthen përgjigje

    Kim sensibilizohet me Armeninë, ambasadori i Azerbajxhanit i kthen përgjigje

Kim Kardashin – Instagram ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Armenia dhe Azerbajxhani ditën e djeshme kanë pasur një përleshje mes qytetarëve dhe ushtrisë së tyre për rajonin

Lexo me Shume

Armeni-Azerbajxhan, ushtritë hapin zjarr. Një luftë e re në sfond?

    Armeni-Azerbajxhan, ushtritë hapin zjarr. Një luftë e re në sfond?

Rajoni i Nagorni-Karabah-ut në Azerbajxhan është përfshirë nga luftime të ashpra. Ushtria armene ka akuzuar forcat e Azerbajxhanit për nisjen e ofensivës me tanke, helikopterë luftarakë dhe artileri të rëndë.

Lexo me Shume