Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Armembajtje"

Armëmbajtje pa leje, pranga dy të rinjve në Tiranë

    Armëmbajtje pa leje, pranga dy të rinjve në Tiranë

Nga Anduena Llabani Në datë 16.09.2016 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve R.M., 17 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë, M. Xh., 17 vjeç, lindur dhe banues Tiranë. Arrestimi

Lexo me Shume

Lëvizte me biçikletë dhe mbante automatik, ndalohet 21-vjeçari në Tiranë

    Lëvizte me biçikletë dhe mbante automatik, ndalohet 21-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka ndaluar një shtetas 21-vjeçar që lëvizte me biçikletë dhe mbante me vete një automatik AK-47 me 30 fishekë. Efektivët e Komisariatit Nr. 1 kanë arrestuar në

Lexo me Shume