Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arme"

Me kallashnikov në makinë dhe pa leje drejtimi, arrestohet 17-vjeçari në Memaliaj

    Me kallashnikov në makinë dhe pa leje drejtimi, arrestohet 17-vjeçari në Memaliaj

Nga Anduena Llabani Një i ri në Memaliaj është arrestuar në flagrancë nga policia, pasi u zbulua teksa qarkullonte me kallash në makinë dhe pa leje drejtimi. Pas informacionit të

Lexo me Shume

Tiranë, gjendet një kufomë me pistoletë në dorë

    Tiranë, gjendet një kufomë me pistoletë në dorë

Kufoma e një shtetasi është gjetur pak më parë në afërsi të repartit RENEA, në Tiranë. Bëhet fjalë për një kufomë mashkull, i identifikuar si Gani Çela, i lindur më

Lexo me Shume

Trump zemëron amerikanët: Kush ka armë, të ndalojë Hillary Clinton

    Trump zemëron amerikanët: Kush ka armë, të ndalojë Hillary Clinton

Republikani Donald Trump ka shkaktuar zemëratë tek populli amerikan me deklaratën më të fundit të tij ku ai ka sugjeruar mbështetësit e tij të reagojnë kundër Hillary Clinton edhe nëse

Lexo me Shume

Të shtëna me armë në Louisiana, vriten tri policë

    Të shtëna me armë në Louisiana, vriten tri policë

Mediat amerikane bëjnë me dije se të shtëna me armë zjarri janë shënuar sot në zonën “Baton Rouge” në Luiziana (Louisiana) ku kanë mbetur të vdekur tri policë dhe janë

Lexo me Shume

Roskovec, 7-vjeçari vret aksidentalisht të atin

    Roskovec, 7-vjeçari vret aksidentalisht të atin

  Një shtetas 35-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e të shtënës me armë zjarri nga një 7-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vlosh të Roskovecit, në kohën kur Karafil

Lexo me Shume

Shpërthime dhe të shtëna me armë zjarri në aeroportin “Ataturk” në Turqi, 28 viktima dhe 60 të plagosur

    Shpërthime dhe të shtëna me armë zjarri në aeroportin “Ataturk” në Turqi, 28 viktima dhe 60 të plagosur

Dy shpërthime dhe disa të shtëna me armë zjarri kanë tronditur ditën e sotme aeroportin e Ataturkut në Stamboll. Nga raportimet e para u fol për disa të plagosur, ndërkohë

Lexo me Shume

Përplasja me armë në Elbasan, zbulohet pse fisi Çapja qëlloi me armë policinë

    Përplasja me armë në Elbasan, zbulohet pse fisi Çapja qëlloi me armë policinë

Një përplasje me armë është shënuar mbrëmjen e djeshme mes fisit Çapja në Elbasan dhe efektivëve të policisë. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në afërsi të vendit të quajtur “Ish-Konservimi”,

Lexo me Shume

Atentat Florenc Çapjes në Elbasan, plagoset miku i tij dhe një efektive policie

    Atentat Florenc Çapjes në Elbasan, plagoset miku i tij dhe një efektive policie

Të shtëna me armë janë shënuar rreth orës 10:15 të paradites së sotme në afërsi të Gjykatës së Rrethit Elbasan. Ndërkohë që ende nuk janë identifikuar autorët e sulmit me

Lexo me Shume

Krujë, sekuestrohen drogë, armë dhe automjete

  Krujë, sekuestrohen drogë, armë dhe automjete

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Policia e Krujës ka vënë në pranga një person nën akuzën

Lexo me Shume

Qëllohet me armë drejt një banese në Durrës, plagoset 12-vjeçari

  Qëllohet me armë drejt një banese në Durrës, plagoset 12-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë natës në qytetin e Durrësit, ku disa persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar

Lexo me Shume

Shkodër, të shtëna me armë zjarri tek Sigurimet Shtetërore

  Shkodër, të shtëna me armë zjarri tek Sigurimet Shtetërore

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar paraditen e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës. Nga informacionet paraprake flitet

Lexo me Shume

Detaje të reja për ekzekutimin në Tiranë, edhe viktima ishte i armatosur

  Detaje të reja për ekzekutimin në Tiranë, edhe viktima ishte i armatosur

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me vrasjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku shtetasi 36-vjeçar Elton Çiço u

Lexo me Shume

Kosovë, qëllohet me automatik shtëpia e kandidatit për deputet në parlamentin serb

  Kosovë, qëllohet me automatik shtëpia e kandidatit për deputet në parlamentin serb

Kandidati për deputet në Parlamentin e Serbisë, Slaviša Ristić, ka bërë të ditur për mediat se disa persona të panjohur

Lexo me Shume

Armë dhe fishekë në automjet, pranga katër të rinjve në Fier

  Armë dhe fishekë në automjet, pranga katër të rinjve në Fier

Katër të rinj, të cilëve iu gjetën fishekë dhe armë pa leje në automjet, janë vënë në prangat e Policisë

Lexo me Shume

Plagosen me armë dy vëllezër në Ersekë, largohet autori

  Plagosen me armë dy vëllezër në Ersekë, largohet autori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Ersekë, ku kanë mbetur të plagosur dy vëllezër. Burime të

Lexo me Shume

Ministria e Brendshme – 10 gjyqtarëve: Dorëzoni armët. Ja emrat

  Ministria e Brendshme – 10 gjyqtarëve: Dorëzoni armët. Ja emrat

Ministria e Punëve të Brendshme u ka kërkuar dhjetë gjyqtarëve që të dorëzojnë armët, pasi nuk janë përfitues të mbajtjes

Lexo me Shume

Arma që Strazimiri dorëzoi në polici, jo e njëjtë me atë te liqeni

  Arma që Strazimiri dorëzoi në polici, jo e njëjtë me atë te liqeni

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, nuk ka dorëzuar në polici të njëjtën armë që mbante me vete edhe gjatë

Lexo me Shume

Panik në Kongres. Të shtëna armësh dhe një i plagosur

  Panik në Kongres. Të shtëna armësh dhe një i plagosur

Janë raportuar të shtëna armësh në vendin që është i hapur për vizitorët, aty ku ndodhet institucioni i Kongresit në Uashington

Lexo me Shume

Me pistoletë në protestë, policia: Ligji është shfuqizuar. Strazimiri: Krimi nuk jam unë, e gjeni në parlament

  Me pistoletë në protestë, policia: Ligji është shfuqizuar. Strazimiri: Krimi nuk jam unë, e gjeni në parlament

Pas fotografimit të deputetit Strazimiri me armë në brez gjatë protestës së sotme, Ministria e Punëve të Brendshme bëri me

Lexo me Shume

Plagosja e tri policeve në protestë, Veliaj: Mesjetare sjellja e opozitarëve

  Plagosja e tri policeve në protestë, Veliaj: Mesjetare sjellja e opozitarëve

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar lidhur me dhunën e ushtruar ndaj tre policeve dhe prezencën e

Lexo me Shume