Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "armatosur"

Gjermani, një i armatosur i gjakosur mbyllet në restorantin e tij

    Gjermani, një i armatosur i gjakosur mbyllet në restorantin e tij

Një person është parë të futet i armatosur në restorantin e tij në Saarbrücken, Gjermani. I identifikuar si Robert S. 43 vjeç, ai ka shkaktuar panik, pasi i mbuluar me

Lexo me Shume