Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Armatosje"

Lufta kundër ISIS, Britania dhe aleatët, të gatshëm për të furnizuar me armë Libinë

    Lufta kundër ISIS, Britania dhe aleatët, të gatshëm për të furnizuar me armë Libinë

Britania e Madhe së bashku me aleatët e saj ndërkombëtarë kanë rënë dakord që të mbështesin qeverinë libiane në luftën kundër Shtetit Islamik. Pesë anëtarët e përhershëm të Këshillit të

Lexo me Shume