Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Armando Prenga"

Kurbin, dërgohet për gjykim babai i deputetit Prenga

    Kurbin, dërgohet për gjykim babai i deputetit Prenga

Prokuroria e Kurbinit ka përfunduar hetimin dhe ka dërguar për gjykim kërkesën ndaj babait të deputetit Prenga, Ndue Prenga. Ky i fundit akuzohet për “Falsifikim dokumentesh” për shkak se nëpërmjet

Lexo me Shume

Gjyqi ndaj Prengës, dëshmon shefi i teknologjisë: Kamerat e komisariatit ishin të fikura

    Gjyqi ndaj Prengës, dëshmon shefi i teknologjisë: Kamerat e komisariatit ishin të fikura

Në procesin gjyqësor zhvilluar ndaj deputetit Armando Prenga në Gjykatën e Lartë, ka dhënë dëshminë së fundmi edhe shefi i Teknologjisë në Drejtorinë e Policisë Lezhë, Rasim Bërcaj. Sipas tij,

Lexo me Shume

Mungonte njëri prej gjyqtarëve, shtyhet seanca për deputetin Prenga

    Mungonte njëri prej gjyqtarëve, shtyhet seanca për deputetin Prenga

Njëri prej anëtarëve të trupit gjykues nuk ka qenë i pranishëm në seancën plenare për deputetin Armando Prenga, konkretisht Ardian Nuni. Për shkak të mungesës së tij, Gjykata e Lartë

Lexo me Shume