Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Armando Duka"

Shqipëria në Kampionatin Botëror, Duka: I kam frikë të gjitha skuadrat

    Shqipëria në Kampionatin Botëror, Duka: I kam frikë të gjitha skuadrat

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Armando Duka, tha në emisionin “Opinion” se i frikësohet të gjitha përballjeve të Shqipërisë në Kampionatin Botëror, ku ajo do të përballet me Spanjën, Italinë,

Lexo me Shume

Armando Duka për Gianni De Biasin: Është profesionist, tashmë jam 100% i bindur! Do vazhdojë të qëndrojë

    Armando Duka për Gianni De Biasin: Është profesionist, tashmë jam 100% i bindur! Do vazhdojë të qëndrojë

Pak ditë pas kthimit të Kombëtares në Shqipëri, i ftuar në “Opinion”, Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka folur për emcionet e “Euro 2016”, lojtarët dhe raportin

Lexo me Shume

E ardhmja e De Biasit te Kombëtarja Shqiptare, Duka u jep fund polemikave

    E ardhmja e De Biasit te Kombëtarja Shqiptare, Duka u jep fund polemikave

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, u ka dhënë fund polemikave lidhur me qëndrimin ose jo të trajnerit italian te Kombëtarja Shqiptare. Në një intervistë për emisionin sportiv

Lexo me Shume

(VIDEO) Prezantohet projekti i “Arenës Kombëtare”, Rama: Ndër më të bukurit në Europë

    (VIDEO) Prezantohet projekti i “Arenës Kombëtare”, Rama: Ndër më të bukurit në Europë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Paraditen e sotme është prezantuar projekti i stadiumit të ri kombëtar, për të cilin kreu i FSHF-së, Armando Duka, tha se

Lexo me Shume