Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arkiva e shtetit"

Aksidenti tragjik – viktima, sportistja Dhurata Prifti. Ndalohet autori 20-vjeçar

    Aksidenti tragjik – viktima, sportistja Dhurata Prifti. Ndalohet autori 20-vjeçar

Pamjet e aksidentit të paradites së sotme në zonën e unazës, pranë Arkivit të Shtetit, i kanë tmerruar të gjithë, jo vetëm qytetarët prezentë në vendngjarje por edhe ata që

Lexo me Shume