Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arkimed Lushaj"

Stresi: “Na drejton një qeveri orgjie”

    Stresi: “Na drejton një qeveri orgjie”

Arkimed Lushaj apo, siç njihet me emrin e artit, Stresi, është një nga reperët më të njohur për publikun shqiptar. Shpesh problematik, herë të tjera mbush me informacion mediat rozë,

Lexo me Shume