Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ariana grande"

(Video) “Anët” seksi të Ariana Grande-s dhe Nicki Minaj

    (Video) “Anët” seksi të Ariana Grande-s dhe Nicki Minaj

Ariana Grande pati lajmëruar para performancës në VMA 2016 se do të publikonte videoklipin e bashkëpunimit të saj me Nicki Minaj. Para se të arrijmë te klipi do t’ju tregojmë

Lexo me Shume

Ariana Grande premton shumë “nxehtësi” në klipin e ri

    Ariana Grande premton shumë “nxehtësi” në klipin e ri

Ariana Grande ka vendosur të na “ngacmojë” sot me një teaser prej 23 sekondash në rrjetet sociale, ku na jep një sekuencë të shkurtër të asaj ç’ka pritet të shohim

Lexo me Shume

Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…

    Teen Choice Awards 2016 – Justin Timberlake, Justin Bieber, Selena Gomez, disa nga fituesit…

Justin Bieber, Selena Gomez e Justin Timberlake janë disa nga emrat triumfues në mbrëmjen e djeshme në Los Angeles, gjatë ceremonisë së përvitshme “Teen Choice Awards 2016”. Personazhet e kinemasë, të

Lexo me Shume

Arsyet pse disa të famshëm kanë fshirë fotot në rrjetet sociale

Arsyet pse disa të famshëm kanë fshirë fotot në rrjetet sociale

Khloe Kardashian ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 31 vjecarja ka hedhur një foto pas palestrës ku shkruan:” Po provoj të bëhem më mirë sec jam!” Ajo e

Lexo me Shume

Ariana Grande tregohet e pamëshirshme me komentuesit në Instagram

    Ariana Grande tregohet e pamëshirshme me komentuesit në Instagram

Shpesh nëpër profilet zyrtare të artistëve apo të personazheve të showbiz-it nuk janë vetëm fansat ata që shkruajnë për të komplimentuar idhujt e tyre, por edhe “kritikët”, të cilët në

Lexo me Shume