Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arian Galdini"

Zgjerohet koalicioni opozitar, PD-së i bashkohet LDE e Galdinit

    Zgjerohet koalicioni opozitar, PD-së i bashkohet LDE e Galdinit

Partia për Liri Demokraci dhe Etikë (LDE) i është bashkuar koalicionit opozitar. Në një deklaratë për mediat nga selia e PD-së, kryedemokrati Lulzim Basha tha se koalicioni opozitar i drejtuar

Lexo me Shume

Këndi te parku i liqenit, dërgohet në prokurori Erion Veliaj

    Këndi te parku i liqenit, dërgohet në prokurori Erion Veliaj

  Aktivistët Sazan Guri dhe Arian Galdini kanë paditur kryetarin e Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e këndit të lojërave te parku i liqenit. Mësohet se ata kanë kontaktuar me

Lexo me Shume